X
+37063311413 info@phogra.lt
it paslaugos, virtualus sprendimai, interneto paslaugos, web paslaugos, phogra paslaugos, IT paslaugos, WEB paslaugos, SEO paslaugos, Grafinis dizainas, Konsultacijos ir mokymai

1

IT paslaugos

IT inžinierius visada šalia, kai jo reikia

Šiuolaikiniam verslui kasdien reikalingos IT paslaugos. Kasdien naudojamos programinės įrangos, išmanieji prietaisai ne retai pateikia siurpizų, o kartais ir tikrų rebusų, kuriuos ne visuomet pavyksta išspręsti. Taupykite savo laiką ir patikėkite šias užduotis profesionalams. Pasirūpinsime Jūsų kompiuterinės sistemos veikla ir prietaisų efektyvumu. Tai raktas į spartų darbą ir verslo rezultatus.

2

WEB paslaugos

Unikalūs sprendimai pritaikyti Jūsų klientams

Patyrusių programuotojų komanda puikiai susitvarko su individualiais klientų pageidavimais ir pritaiko web sprendimus Jūsų IT sistemoms. Mūsų profesionalų kuriamos debesijos leidžia Jums savo duomenis pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos. Pasirūpinsime Jūsų veiklos saugumu, monitoringu ir prevencija.

3

SEO paslaugos

Paprastas būdas tapti matomu internete be reklamos

Nerandate savo svetainės pirmuose paieškos puslapiuose?

SEO paslaugos – tai, ko Jūsų verslui reikia. Galime pasirūpinti, kad nepradingtumėte konkurentų jūroje. Esame Google partneriai – paieškos robotukų draugai!

SEO paslaugų pagalba Jūsų verslas bus lengviau surandamas tokiose paieškos sistemose kaip Google, Yahoo, Bing. Mes tuo pasirūpinsime, o Jūs džiaugsitės padidėjusiais pardavimais.

4

Grafinis dizainas

Geras dizainas – sėkmės garantas parduoti produktą

Grafinis dizainas labai paplitusi sąvoka, todėl mes jį suvokiame kaip vizualinio turinio išpildymą šiuolaikinėmis priemonėmis. Viską, kas gyva ir juda galima perteikti vizualine forma. Dirbame su daugybe Lietuvos spaustuvių, kurios gali suteikti mūsų grafinėms vizualizacijoms kūną. Vizualinės komunikacijos vadovas, logotipas, vizitinės kortelės, web dizainas, produkto fotografija, reklaminiai skydeliai ir kiti nepaminėti grafinio dizaino elementai – tai mūsų darbo aplinka ir oras, kuriuo mes kvėpuojame.

apsauga nuo isilauzimu
Atkreipėte dėmesį į tai, kad šiuo metu vis dažniau spaudoje pasirodo straipsniai apie kibernetines atakas?

Internetinis saugumas tampa vis didesnė opi problema, kuri SPRENDŽIAMA TIK PO FAKTO.

Skaityti daugiau…


NORIU GAUTI PASIŪLYMĄ!