X
+37063311413 info@phogra.lt

Kaip apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje?

Padėsime Jums suprasti, kad apsipirikti internete gali būti daug papraščiau nei tikėjotės

1. Išsirinkite prekes
2. Sukurkite paskyrą
3. Sumokėkite Jums patogiu būdu.
4. Gaukite prekes Jums patogiu būdu.

2. Prekių pasirinkimas

Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, pasinaudokite prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įdėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.

2. Paskyros sukūrimas

Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti. Jei esate naujas „phogra.lt“ klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą reikalingą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę“, kad esate susipažinęs su „phogra.lt“ prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis, kurias galite dar kartą peržiūrėti.
Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.

3. Apmokėjimas

Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu: bankiniu pavedimu arba pirkite išsimokėtinai. Toliau spauskite mygtuką ,,Patvirtinti užsakymą“. Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į paskyros sukūrimo metu įvestą elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir tikslinamas. Kai tik bus patikslintas Jūsų užsakymas (t.y. kai tik patikrinsime, kad prekės yra sandėlyje), elektroniniu paštu gausite laišką dėl užsakymo patvirtinimo ar atmetimo. Jei užsakymas bus patvirtinas, laiške matysite išankstinio apmokėjimo duomenis. Pavedimą galėsite atlikti naudodamiesi elektronine bankininkyste arba sumokėti bet kuriame banke.
Jie pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko apie atliktą apmokėjimą.
Jei pasirinkote mokėti išsimokėtinai, tuomet užpildykite pirkimo lizingu paraišką „phogra.lt“ sistemoje, įveskite savo asmens duomenis, o visa kita atliksime mes.
Susisieksime su Jumis per 1 (vieną) darbo dieną ir pranešime, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, bei pasiūlysime Jums palankiausias lizingo sąlygas. Tikslinės paskolos sąlygos:

 1. Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą.
 2. Mažiausia užsakymo finansavimo suma – 50 Eur, ji skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio.
 3. Tikslinė paskola gali būti suteikiama laikotarpiui nuo 6 mėnesių iki 36 mėnesių.
 4. Ilgesniam nei 24 mėnesių laikotarpiui prekes vartojimo kredito sutarties pagrindu galima pirkti, jei jų vertė didesnė nei 500 Eur.
 5. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje „phogra.lt“, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
 6. „phogra.lt“ tinklalapyje ir  reklaminėje medžiagoje pateiktos mėnesio įmokos, kai tikslinė paskola suteikiama 24 mėn., yra orientacinio dydžio. Sudarant sutartį, lizingo sistema paskaičiuos asmeniškai Jums skirtą mėnesio įmoką.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

 1. Pasirinkę mokėjimo būdą „Išsimokėtinai“, užpildykite reikiamus laukelius su savo asmens duomenimis „phogra.lt“ sistemoje vartojimo kreditui gauti.
 2. UAB „PhoGra“ darbuotojas per 1 (vieną) darbo dieną susisieks su Jumis telefonu ir informuos, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, kokios yra siūlomos jos sąlygos bei informuos apie būtinybę el. paštu lizingas@phogra.lt atsiųsti lizingo kompanijos reikalaujamus papildomus dokumentus.
 3. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį.
 4. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje „phogra.lt“, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
 5. Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju – Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi.
 6. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe. Visos internetinėje parduotuvėje ,,phogra.lt“ nurodytos prekių kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21 % dydžio pridėtinės vertės mokestis (PVM).

4. Prekių gavimo būdai

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys iš mūsų biuro Vilniuje. Licenzijuojamos programinės įrangos raktai dažnu atveju siunčiami el.paštu.
Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.
Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės „phogra.lt“ prekių atsiėmimo punkto. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el. paštu.

apsauga nuo isilauzimu
Atkreipėte dėmesį į tai, kad šiuo metu vis dažniau spaudoje pasirodo straipsniai apie kibernetines atakas?

Internetinis saugumas tampa vis didesnė opi problema, kuri SPRENDŽIAMA TIK PO FAKTO.

Skaityti daugiau…


NORIU GAUTI PASIŪLYMĄ!