X
+37063311413 info@phogra.lt

Sužinokite daugiau apie mus

Mes siekiame būti Jūsų sėkmingo verslo dalis!

Esame profesionalias IT paslaugas teikianti įmonė, išsiskirianti šiuolaikišku požiūriu į klientus ir profesionaliai atliekamais darbais. Mūsų stiprioji pusė – savimi pasitikinti ir nuolat tobulėjanti komanda, kurioje kiekvienas komandos narys – savo srities specialistas. Esame vieningai dirbanti profesionalų komanda, kuri pasirūpins Jūsų verslo optimizavimo sprendimais, įvaizdžiu, gera reputacija internete ir aukštomis pozicijomis paieškų sistemose.

Savo veiklą pradėjome 2012 metais ir jau turime ne tik lojalių klientų sąrašą, bet ir pripažinimą WEB paslaugų rinkoje visoje Lietuvoje. Esame vertinami, kaip profesionalūs IT paslaugų tiekėjai, galintys užtikrinti išskirtinius sprendimus net ir tuomet, kai sprendimo, atrodo, neįmanoma rasti.

Mums nėra neįgyvendinamų užduočių, nes mūsų rankose – visos geriausios IT technologijos ir jas puikiai išmanantys specialistai. Subūrę patyrusią komandą ir kasdien augdami, Lietuvos rinkai siūlome geriausius WEB sprendimus, kurie visuomet pasiteisina.

Ar tokie darbai kaip IT tinklų auditas, tarnybinių stočių diegimas ir monitoringas, debesijos, kiti WEB sprendimai, konsultacijos bei mokymai Jums skamba kaip sunkiai įkandamos užduotys? Mes pasirūpinsime šiomis IT paslaugomis už Jus. Esame ambicingi ir veržlūs, priimantys visus rinkos iššūkius ir išbandymus. Todėl vertiname savo klientus, o už mūsų užsispyrimą ir profesionalius darbus, klientai vertina mus!

Visada šalia Jūsų,
UAB „PhoGra“

Profesionalumas

Esame kvalifikuoti savo srities specialistai, nuolat tobuliname savo žinias tam rengiamuose kursuose ir seminaruose. Naujiems darbuotojams keliame aukštus atrankos kriterijus, siekdami suburti profesionalius specialistus.

Kitoks požiūris į klientus

Visi mūsų klientai yra išskirtiniai, todėl suteikiame jiems reikalingą informaciją, maloniai konsultuojame iškilusiais klausimais. Skaidriai pateikiame ataskaitas, generuojame kainos detalizacijas ir ryšius su paslaugomis.

Lankstumas

Esame pasiruošę padėti net ir tuomet, kai atrodo, kad išeities rasti neįmanoma. Pagalbą iškilus nesklandumams galime suteikti bet kuriuo paros metu, todėl mūsų klientai gali būti tikri, jog mūsų siūlomi WEB sprendimai – efektyvūs ir patikimi. Esame lankstūs ir mobilūs, Jums tereikia pasirūpinti pranešti mums apie šiuo metu iškilusią problemą.

Patikimumas

Žinome, kad pasitikėjimą sukuria ilgalaikis bendradarbiavimo ryšys, todėl bendradarbiaudami su savo klientais esame dėmesingi kiekvienai idėjai. Dirbdami laikomės pagrindinių principų: kruopštumo, punktualumo, atsakomybės ir konfidencialumo.

Reputacija

Esame įvertinti CreditInfo sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2014“ šį sertifikatą turi 3 proc. Lietuvos įmonių. Šis sertifikatas pažymi įmonės kreditabilumą.

Suteikiant paslaugas ar vykdant projektus visuomet stengiamės įdėti 120 proc. pastangų, kad mūsų klientai džiaugtųsi rezultatu.

Misija

Įmonės misija, tai kelias kuriuo einame.

Rinkai teikti profesionalias ir kokybiškas IT paslaugas, atitinkančias reikliausių klientų poreikius ir lūkesčius. Už priimtiną kainą, nuolat tobulėjant ir siekiant geriausio rezultato kurti išliekamąją vertę ir siūlyti savo klientams ilgalaikius pasiteisinančius sprendimus IT srityje.

Vizija

Įmonės vizija, tai kelias kuriuo eisime.

Siekiame tapti lyderiaujančia Lietuvoje, nuolat tobulėjančia WEB ir IT paslaugas teikiančia įmone, tiek partnerių, tiek klientų vertinama už profesionalias, visuomet laiku ir efektyviai teikiamas IT paslaugas ir ilgalaikius sprendimus.

Vertybės

Įmonės vertybės, tai kelias kurį renkamės.

Pagarba, lankstumas, kokybė, ilgalaikis bendradarbiavimas ir atsakingumas – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekvieną dieną. Didžiausia mūsų vertybė – savimi pasitikintys ir komandos vertinami darbuotojai.

Politika

Įmonės politika, tai kelias kurį sukuriame.

Stengiamės būti patikimu partneriu, gerbiame savo klientus ir už tai esame vertinami IT rinkos lyderių. Tik ilgalaikis bendradarbiavimas, lankstumas ir kokybė užtikrina teigiamų rezultatų ir užsibrėžtų tikslų siekimą kartu.

Mūsų Teikiamos Paslaugos

IT paslaugos, WEB paslaugos, SEO paslaugos, Grafinis dizainas, Konsultacijos ir mokymai

apsauga nuo isilauzimu
Atkreipėte dėmesį į tai, kad šiuo metu vis dažniau spaudoje pasirodo straipsniai apie kibernetines atakas?

Internetinis saugumas tampa vis didesnė opi problema, kuri SPRENDŽIAMA TIK PO FAKTO.

Skaityti daugiau…


NORIU GAUTI PASIŪLYMĄ!