X
+37063311413 info@phogra.lt

Išmani apskaita

Apskaita yra mūsų stiprioji grandis, kurią praktikuojame nuo 2012 metų. Nors kompanija įkurta 2015 metais, esame savo srities specialistai. Atstovaujame buhalterinės apskaitos klausimais valstybinėse įmonėse, teikiame skaidrias ataskaitas. Su mumis verslas vystosi papraščiau!

Domus Maria

Viešbutis Vilniuje „DOMUS MARIA“ – tai modernus viešbutis, alsuojantis tradicijomis ir menantis paslaptingą savo istoriją. Daugelio vilniečių ir miesto svečių pamėgtas viešbutis yra ne tik aukštos klasės aptarnavimo garantas, bet ir vieta ieškantiems sąsajų su istorija, senuoju Vilniumi.

BangaFM

Radijo stoties „Banga“ eteryje skamba įvairi muzika, tačiau pagrindinį radijo grojaraštį sudaro naujausi ir populiariausi šių laikų kūriniai, kurie yra Europos šalių topų viršūnėse. Radijo stotis Banga įkurtą 2015 metų rugsėjo pirmąją dieną Panevėžyje.

Fotografijos paslaugos

Vertinu, tai kas paprasta, puoselėju klientų užmegztus kontaktus ir visada teikiu pirmenybę paslaugų kokybei. Per asmeninio darbo patirtį tenka susipažinti su daugybe skirtingų pažiūrų žmonėmis, todėl labai džiaugiuosi, kad sukauptą patirtį galiu suderinti su klientų vizijomis.

Mano vikingas

Mano vikingas veiklą pradėjo 2016 metais ir sėkmingai plečianti veiklą yra žinoma, kaip sunkiojo transporto bei tarptautinio pervežimo paslaugas teikianti kompanija. Įmonės pagrindinė veikla pasiūlyti savo partneriams profesionalius sunkiojo transporto vairuotojus.

UAB ,,PhoGra“ darbą atlieka greitai ir kokybiškai. Konstruktyviai ir dalykiškai bendradarbiauja supažindindami su IT naujovėmis ir visiškai pateisina mokyklos lūkesčius.
Su UAB „PhoGra“ visada lengva dirbti, o darbas atliekamas operatyviai ir kokybiškai. Per mūsų bendradarbiavimo laikotarpį įrodėte, jog esate lankstūs ir gebate prisitaikyti prie kliento poreikių ir pageidavimų. Rekomenduojame UAB „PhoGra“ kaip patikimą ir profesionalų partnerį.

Inga Cvilikienė

Marketingo vadybininkė / UAB „MEGRAME MEDIS“
Mums, kaip moteriškų drabužių elektroninei parduotuvei, reikalingas greitas ir kokybiškas bendradarbiavimas. UAB „PhoGra“ pasirinkome, kaip įmonę, turinčią lankstų požiūrį į klientą ir kokybiškai teikiančią paslaugas.

Aurimas Gečas

PARDAVIMŲ VADOVAS / UAB „ENLIS“

Tapkite Mūsų Partneriu!

UAB „PhoGra“ Teikiamos Paslaugos

IT paslaugos, WEB projektai, SEO paslaugos, Grafinis dizainas.


apsauga nuo isilauzimu
Atkreipėte dėmesį į tai, kad šiuo metu vis dažniau spaudoje pasirodo straipsniai apie kibernetines atakas?

Internetinis saugumas tampa vis didesnė opi problema, kuri SPRENDŽIAMA TIK PO FAKTO.

Skaityti daugiau…


NORIU GAUTI PASIŪLYMĄ!